Piszemy o wszystkim, co ważne

Codziennie coś nowego. Bądź w centrum wydarzeń.

Subskrybuj
Rynek

Gwiazdy na Gwiazdkę

Życzenia z gwiazdami

Personalizacja pozwala na budowanie bliskich relacji między konsumentami a markami, na podobnej zasadzie jak między gwiazdami a ich fanami. Personalizacja pozwala na budowanie bliskich relacji między konsumentami a markami, na podobnej zasadzie jak między gwiazdami a ich fanami. W.Stróżyk/Reporter, L.Kotarba/East News, D.Klamka/East News, T.Radzik/Agencja SE/East News, AFP/East / Shutterstock
Wśród życzeń, jakie będziemy sobie składali przy świątecznym stole, pojawią się też te od gwiazd. Za niewygórowaną opłatę mogą nam życzyć wszystkiego, czego sobie zażyczymy.
Jarosław Kuźniar, dziennikarz i przedsiębiorca, szef platformy Funwisher, sam był kiedyś gwiazdą TVN, a dziś oferuje życzenia od kilku szczególnie popularnych gwiazd.Daniel Dmitriew/Forum Jarosław Kuźniar, dziennikarz i przedsiębiorca, szef platformy Funwisher, sam był kiedyś gwiazdą TVN, a dziś oferuje życzenia od kilku szczególnie popularnych gwiazd.

Malowniczy domek Świętego Mikołaja tonie w śniegu. Poczciwy, siwobrody gospodarz sypie żartami, a wokół uwija się gromada elfów pakujących prezenty. Tak zaczyna się słodka filmowa bajka w stylu disneyowskim, jakie dzieci oglądają w okresie świątecznym. Ta jednak jest trochę inna, bo Mikołaj spogląda z ekranu na małego widza i zwraca się do niego po imieniu. Zaczyna snuć swoją bajkowo-pedagogiczną opowieść, ubarwiając ją kilkoma szczegółami sugerującymi, że o dziecku wie więcej. Potem otwiera album, w którym widzi ono na zdjęciach siebie i rodziców, a także swój dom.

Polityka 52.2021 (3344) z dnia 20.12.2021; Rynek; s. 70
Oryginalny tytuł tekstu: "Gwiazdy na Gwiazdkę"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Dołączam

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >