Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Rynek

EVO_pure – zapewnij czystość swojej produkcji

EVO_pure – zapewnij czystość swojej produkcji EVO_pure – zapewnij czystość swojej produkcji mat. pr.
Straty w postaci utylizacji produktów? Kolejna awaria na linii produkcyjnej? Przestój na czyszczenie i serwis robota? To tylko niektóre z sytuacji, w których zakłady produkcyjne tracą czas, który mógłby zostać przeznaczony na regularną i efektywną pracę. Jak zatem się przed tym uchronić?

Profesjonalna ochrona robotów przemysłowych

Najlepszym i najefektywniejszym sposobem ochrony robotów przemysłowych przed nadmierną eksploatacją oraz awariami jest stosowanie osłon ochronnych. Pozwala to zaoszczędzić czas poświęcany na częste przestoje spowodowane koniecznością czyszczenia robota. Dzięki temu możliwe jest także uniknięcie strat produkcyjnych spowodowanych zanieczyszczeniami partii produktów. Ponadto odpowiednio dobrana osłona umożliwia znaczące wydłużenie czasu jego eksploatacji.

Zabezpiecz robota i linię produkcyjną z EVOTEC

Firma EVOTEC pomaga zakładom produkcyjnym w ponad 30 krajach na całym świecie w poprawie wydajności produkcji poprzez ograniczenie przestojów i serwisów urządzeń. Tworzy indywidualnie dopasowane pokrowce ochronne na roboty przemysłowe, które chronią je przed działaniem czynników szkodliwych podczas pracy w trudnych warunkach, co pozwala w pełni korzystać z zalet robotyzacji. Więcej informacji na temat firmy znajdziesz na stronie internetowej EVOTEC.

Jedną z linii fartuchów ochronnych stworzonych przez EVOTEC są osłony EVO_pure. Stosowane są wszędzie tam, gdzie szczególnie wymagana jest czystość produkcji, jak również w obszarach produkcji, w których roboty narażone są na działanie oparów chemii lub wilgoci. Pokrowce ochronne z tej linii używane są w branży chemicznej, farmaceutycznej czy spożywczej. Chronią robota nie tylko przed zapyleniem, wilgocią czy oparami ale również sam produkt np. przed wyciekami olejów z przekładni. Osłony ochronne wykonywane są z tkanin posiadających wysoką odporność na tego typu czynniki. Więcej na temat tej linii pokrowców ochronnych przeczytasz na stronie https://evotec.group/pl/park-zabezpieczen/evo-pure/.

Materiał przygotowany przez EVOTEC

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Nauka

Testy antygenowe i omikron. Jak poprawnie zrobić wymaz?

Testy antygenowe na koronawirusa mają tę zaletę, że są szybkie i można je zrobić samodzielnie, ale wiele wskazuje, że w dobie omikronu będzie trzeba zmienić sposób ich wykonywania. Większa skuteczność wykrywania infekcji jest szczególnie istotna w kontekście ostatniego komunikatu WHO.

Piotr Rzymski
12.01.2022
Reklama