Poradniki rynkowe

Elegancko i na lata

Dom pokryty płytką dachową i deskami elewacyjnymi z włókno-cementu. Dom pokryty płytką dachową i deskami elewacyjnymi z włókno-cementu. Materiały prasowe CEDRAL
Planując budowę lub renowację domu, inwestorzy zastanawiają się, jaka elewacja będzie zarówno estetyczna, jak i funkcjonalna. Wśród wielu możliwości dwie zasługują na szczególną uwagę – płytki i deski z włókno-cementu.

Elegancki wygląd budynku doskonale podkreślają jednolite pokrycia dachowe i elewacyjne. Odpowiednio dobrana płytka, ułożona na dachu i elewacji, prezentuje się atrakcyjnie nie tylko na domach jednorodzinnych i w zabudowie szeregowej, ale także na obiektach użyteczności publicznej, takich jak hotele czy szkoły. Ciekawą propozycją jest małoformatowa płytka dachowa i elewacyjna wykonana z włókno-cementu. To produkt nowoczesny, trwały i odporny na różne warunki atmosferyczne.

Płytka zapewnia bezpieczeństwo i komfort mieszkańcom – jest niepalna, bezpieczna dla środowiska, odporna na działanie promieni ultrafioletowych, mrozu czy szkodników.

Polityka 18.2021 (3310) z dnia 26.04.2021; Poradnik budowlany; s. 76
Reklama

Czytaj także

Kultura

Rafał Wojaczek pod gwiazdą rozpaczną

Swego czasu stał się idolem i do dziś rozbudza namiętności wśród czytelników. Spośród wielu młodo zmarłych literackich straceńców i nadwrażliwców może jeszcze Halina Poświatowska wywołuje czytelnicze emocje. Blednie za to mit Edwarda Stachury, mało kto wraca do wierszy Andrzeja Bursy czy prozy Marka Hłaski. Dlaczego jedne literackie legendy trwają, inne zdają się rozwiewać?

Mirosław Pęczak
08.12.2001