Poradniki rynkowe

Elegancko i na lata

Dom pokryty płytką dachową i deskami elewacyjnymi z włókno-cementu. Dom pokryty płytką dachową i deskami elewacyjnymi z włókno-cementu. Materiały prasowe CEDRAL
Planując budowę lub renowację domu, inwestorzy zastanawiają się, jaka elewacja będzie zarówno estetyczna, jak i funkcjonalna. Wśród wielu możliwości dwie zasługują na szczególną uwagę – płytki i deski z włókno-cementu.

Elegancki wygląd budynku doskonale podkreślają jednolite pokrycia dachowe i elewacyjne. Odpowiednio dobrana płytka, ułożona na dachu i elewacji, prezentuje się atrakcyjnie nie tylko na domach jednorodzinnych i w zabudowie szeregowej, ale także na obiektach użyteczności publicznej, takich jak hotele czy szkoły. Ciekawą propozycją jest małoformatowa płytka dachowa i elewacyjna wykonana z włókno-cementu. To produkt nowoczesny, trwały i odporny na różne warunki atmosferyczne.

Płytka zapewnia bezpieczeństwo i komfort mieszkańcom – jest niepalna, bezpieczna dla środowiska, odporna na działanie promieni ultrafioletowych, mrozu czy szkodników.

Polityka 18.2021 (3310) z dnia 26.04.2021; Poradnik budowlany; s. 76
Reklama

Czytaj także

Nauka

Testy antygenowe i omikron. Jak poprawnie zrobić wymaz?

Testy antygenowe na koronawirusa mają tę zaletę, że są szybkie i można je zrobić samodzielnie, ale wiele wskazuje, że w dobie omikronu będzie trzeba zmienić sposób ich wykonywania. Większa skuteczność wykrywania infekcji jest szczególnie istotna w kontekście ostatniego komunikatu WHO.

Piotr Rzymski
12.01.2022