„Polityka”. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

SUBSKRYBUJ
Społeczeństwo

Agnieszka Paczkowska

Agnieszka Paczkowska Agnieszka Paczkowska Leszek Zych / Polityka

Psycholog, jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku psychologia kliniczna oraz Studium Pomocy Psychologicznej w zakresie praktycznych umiejętności pomocy psychologicznej (Instytut Psychologii Zdrowia). Terapeuta I stopnia terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach). Obecnie w trakcie szkolenia prowadzonego przez Ośrodek INTRA przygotowującego do certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Ma bogate doświadczenie w pracy z osobami z syndromem DDA i DDD. Brała udział w programach dla matek samotnie wychowujących dzieci (wsparcie terapeutyczne indywidualne i grupowe). Pracowała z młodzieżą z rodzin zastępczych i trudniejszym startem w dorosłość. Prowadzi terapię indywidualną osób z syndromem DDA i DDD, przeżywających kryzys w związku, doznających przemocy, rozwodzących się, znajdujących się w trudnym położeniu a także doświadczających aktualnych trudności w życiu zawodowym i osobistym. Pomaga osobom z nieadekwatną samooceną, mającym poczucie zagubienia, problemy z wyrażaniem czy kontrolowaniem własnych emocji, stanowienia i ochrony swoich granic. Prowadzi terapię grupową i psychoedukację. W kręgu zainteresowań zawodowych znajduje się szeroko rozumiane ojcostwo oraz osiąganie satysfakcji życiowej.

Prywatnie pasjonatka polskiej przyrody. Rowerzystka. Wolny czas wykorzystuje na wędrówki górskie po Bieszczadach i Tatrach.

Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Agnieszka Graff i Elżbieta Korolczuk dla „Polityki”: Prawica nauczyła się grać w gender

Rozmowa z Agnieszką Graff i Elżbietą Korolczuk o kobietach, które na ulicach pokazują nowy feminizm, i mężczyznach zakażonych ultrakonserwatyzmem.

Katarzyna Czarnecka
01.12.2021
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną