Poradnik Psychologiczny POLITYKI Ja, My, Oni - „O sztuce dobrego życia”.
Piąty tom serii “Ja, My, Oni” poświęcony jest poszukiwaniu sensu życia.
Polityka

Psychologowie, socjologowie, filozofowie i antropolodzy próbują w naszym Poradniku odpowiedzieć na pytania, po co żyjemy, tak jak żyjemy, jaki jest sens naszych codziennych aktywności: gotowania, zakupów, podróży. Dowiemy się z lektury m.in. dlaczego korzenie rodzinne są takie ważne, co daje poświęcanie się innym, po co człowiekowi malarstwo, muzyka, literatura, co z nami robi Internet, dlaczego lubimy rytuały i ceremonie.

Artykuły do „Ja, My, Oni. O sztuce dobrego życia” zostały przygotowane przez autorów publikujących już wcześniej na łamach dodatku “Pomocnik Psychologiczny POLITYKI” oraz przez dziennikarzy "Polityki". Redaktorem całej serii „JA, MY, ONI” jest Ewa Wilk, kierownik działu krajowego "Polityki".

Ilość stron: 108.

Poradnik Psychologiczny POLITYKI „Ja My Oni. O sztuce dobrego życia” do kupienia od 26 maja w cenie 14,99 zł:

- w dobrych punktach sprzedaży prasy, kioskach, salonach prasowych

- w sklepie internetowym:  www.skleppolityki.pl

- poprzez wpłatę na konto: PEKAO S.A., nr konta: 74124060031111000049435678, POLITYKA SP, ul. Słupecka 6, 02–09 Warszawa (w tytule przelewu prosimy wpisać hasło ZYCIE oraz dane osobowe i adres dostawy). Koszty przesyłki pokrywa POLITYKA SP.

Infolinia tel. 067 210 86 50* (pon. – pt. w godz. 8.00–18.00).

*koszt połączenia wg wskazówek operatorów telekomunikacyjnych

 

Wszystkie poprzednie edycje Poradnika „Ja, My, Oni”:  „O sensie i jakości życia” ,„Jak kochać i być kochanym”,  „Żyć dobrze z ludźmi”, „Jak sobie radzić z emocjami”  są wciąż dostępne na www.skleppolityki.pl

 

Czytaj także

Ważne tematy społeczne

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj