Społeczeństwo

Tuboluby

Polskie gwiazdy YouTube

Wardęga Wardęga Youtube
Tradycyjna telewizja z prezenterami i ramówkami ma silną konkurencję. Dzisiaj każdy może mieć własną telewizję. Występować w niej i zarabiać.
Dziarski DziadekYoutube Dziarski Dziadek

Niektórzy zamiast YouTube piszą Jutube. Jedno słowo, prościej i swojsko. W końcu Jutube działa w Polsce od 2007 r., więc na dobre wpisał się w polską rzeczywistość. Obrósł polskimi kanałami. Dla tych, co jeszcze nie wiedzą – Jutube to serwis internetowy. Materiały wideo wrzuca się na stronę poprzez specjalne kanały, które zakładają prywatne osoby, firmy albo instytucje. Internauci mogą tam oglądać pojedyncze filmy albo subskrybować całe kanały, czyli zapisywać się na nie i dostawać powiadomienia za każdym razem, gdy coś nowego się pojawi (wtedy, w języku branży, nie jest się już zwykłym internautą, ale subskrybentem).

Polityka 10.2014 (2948) z dnia 04.03.2014; Społeczeństwo; s. 30
Oryginalny tytuł tekstu: "Tuboluby"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Świat

Dyplomaci jak hostessy – tak działa polskie MSZ

PiS w zasadzie nie prowadzi polityki zagranicznej. Nie potrzebuje więc doświadczonych ambasadorów. Chyba że do roli hostess.

Grzegorz Rzeczkowski
09.10.2019