Polityka i obyczaje
Polityka

Coraz więcej wiemy o pizzy, którą podczas majówki zjadł minister Radosław Sikorski. Jak ustalił „Fakt”, pizza nazywała się „Strong” i „była bardzo ostra”. Przyrządziła ją osobiście Alicja Sikora, właścicielka restauracji Verona w Szubinie. Ochroniarze, którzy przyjechali po posiłek dla szefa, też zamówili sobie pizzę, lecz „Firmową”, tańszą.

Lech Wałęsa najpierw ogłosił, iż nie ma zamiaru spotykać się 4 czerwca z Bara­ckiem Obamą, potem jednak zmienił zdanie: ostatecznie może się spotkać, lecz tylko do godz. 18. Później ma od dawna umówione ważne spotkanie. W Mławie.

Co gryzie Pawła Kowala? Polityk Polski Razem zwierzył się „Super Expressowi”: „Mój koszmar jest taki, że przy Kaczyńskim, Tusku, Korwinie czy Millerze zestarzejemy się jak książę Karol przy królowej Elżbiecie”.

Grzegorz Schetyna w „Rzeczpospolitej” o przyszłości Romana Giertycha: „Skoro do głosowania na PO wzywa Liga Polskich Rodzin, to nie można wykluczyć, że w przyszłości na naszych listach będzie chciał się znaleźć jej były lider.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj