Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty w okazyjnej cenie!

Subskrybuj
Społeczeństwo

Siedzą i jedzą

Chorzy na otyłość

Polacy wyposzczeni wieloma latami kryzysu w nową rzeczywistość polityczno-gospodarczą weszli przebojem. Tak bardzo chcieli dogonić Zachód, że w pewnych kwestiach nawet go przegonili. Polacy wyposzczeni wieloma latami kryzysu w nową rzeczywistość polityczno-gospodarczą weszli przebojem. Tak bardzo chcieli dogonić Zachód, że w pewnych kwestiach nawet go przegonili. Marcin Bondarowicz
Co drugi Polak ma kłopoty z wagą. Co piąty z nadwagą. Ci, którzy nie mieszczą się nawet w lustro, powinni przeczytać ten tekst bardzo uważnie.
Pacjenci po operacji bariatrycznej muszą na nowo nauczyć się jeść.PantherMedia Pacjenci po operacji bariatrycznej muszą na nowo nauczyć się jeść.

Moment graniczny u każdego jest gdzie indziej. Marek miał swój na parkingu pod Wrocławiem. Tak ciężko mu się było wygramolić z kabiny tira, że nie doszedł do toalety. Od kilku lat miał już taki patent, żeby sikać do butelek i wyrzucać je na trasie. Ale tym razem poczuł, że to już przesada.

Marta pękła, jak w pracy zepsuła się winda i nagle okazało się, że nie jest w stanie dojść do własnego biurka. Po operacji policzyła, że dzieliło ją od niego 60 schodów i 143 m łącznie z półpiętrami.

Polityka 2.2020 (3243) z dnia 07.01.2020; Społeczeństwo; s. 29
Oryginalny tytuł tekstu: "Siedzą i jedzą"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >