Fenomen teorii spiskowych
Niektóre teorie spiskowe są tak piękne, że aż chce się w nie uwierzyć.
O istnieniu tajnych sił można się przekonać, chociażby przygladając się tajemniczej symbolice na banknocie dolarowym. Widnieje tam oko w trójkącie nad nieukończoną piramidą. Ta pogańska piramida – to niechybnie ów nowy, złowieszczy ład.
Hammer51012/Flickr CC by SA

O istnieniu tajnych sił można się przekonać, chociażby przygladając się tajemniczej symbolice na banknocie dolarowym. Widnieje tam oko w trójkącie nad nieukończoną piramidą. Ta pogańska piramida – to niechybnie ów nowy, złowieszczy ład.

Artykuł pochodzi z  46 numeru tygodnika Forum. W kioskach od poniedziałku 12 listopada.
Polityka

Artykuł pochodzi z 46 numeru tygodnika Forum. W kioskach od poniedziałku 12 listopada.

 1. Właściwie mamy obecnie rok 1715. Wczesnego Średniowiecza tak naprawdę nie było, Karol Wielki i Karolingowie – to wytwór fantazji. Okres 614 – 911 został zmyślony przez średniowiecznych kronikarzy, zapewne na polecenie cesarza Ottona III, który chciał sobie upiększyć drzewo genealogiczne. Z tą teorią wystąpił niemiecki historyk Heribert Illig w roku 1991. Oparł się on głównie na tym, że ze wspomnianego okresu nie zachowały się prawie żadne zabytki ani teksty. To, co przetrwało – to zdaniem Illiga falsyfikaty.

2. Reptilianie są wśród nas! To inna rasa, o cechach gadzich (reptile- to z ang. gad), która tylko umie dla zmyłki przybierać ludzką postać. Reptilianie wysysają nasza energie, a i krwia nie pogardza. Przybyli na Ziemię z Gwiazdozbioru Smoka. Chyba byli tu od dawien dawna, są dowody, bo już na starozytnych rzeźbach nie brak bogów o wężowych glowach. Niestety, reptilianie – osobniki zimne i wyrachowane, w odróżnieniu od ludzi – łatwo robią polityczne kariery. Podejrzewano, że np. cała rodzina Bushów – to reptilianie. A kumpela księżnej Diany słyszała od niej kiedyś, już po rozwodzie z księciem Karolem, że do tego gadziego gatunku należy cała brytyjska rodzina królewska.

3. Johna Lennona tak naprawdę zamordował słynny autor horrorów, Stephen King. Pisanina po prostu już mu nie wystarczała, przeszedł od słów do czynów. Rzekomy sprawca Mark David Chapman, to podstawiony kozioł ofiarny.

4. Wirus HIV został skonstruowany w tajnych laboratoriach CIA, aby wytępić czarnych za granicą, a w USA zdziesiątkować Afroamerykanów oraz gejów.

5. Przebieg wielu zaskakujących wydarzeń dowodzi, że jakieś tajne siły – czy to wolnomularze, iluminaci, Rotschildowie, czy Bilderberg – dążą do przejęcia władzy nad światem i wprowadzenia nowego ładu. O istnieniu tych sił można się przekonać, chociażby przygladając się tajemniczej symbolice na banknocie dolarowym. Widnieje tam oko w trójkącie nad nieukończoną piramidą. Ta pogańska piramida – to niechybnie ów nowy, złowieszczy ład.

Historycy na usługach rządzącego układu tłumaczą nieudolnie, że rysunek figuruje na oficjalnej pieczęci Stanow Zjednoczonych (a więc i tam spiskowcy dotarli!). Piramida w budowie – to budowa nowego państwa. Oko – to nie symbol masoński, a rzekomo od czasów baroku symbol Trójcy Świętej. Akurat.

6. W lipcu 1947 na ranczu blisko bazy lotniczej rozbiło się UFO. Żołnierze z bazy uprzątnęli szczątki. US Air Force zamiotło sprawę pod dywan. Nie wiadomo, co się stało z załogą UFO. Według niektórych relacji, jeden z kosmitów ocalał z katastrofy, ale był ciężko ranny i nie dało się go uratować. Inne, bardzo wiarygodne źródła mówią o kosmicie, żyjącym do tej pory w niewoli w jednej z baz. Pentagon oczywiście mataczy, twierdząc, że to, co spadło, to był balon meteorologiczny.

7. W Stambule przechowuje się mapę sporządzoną przez kosmitów, na której widać kontury kontynentów widziane z kosmosu, ale sprzed epoki zlodowacenia. Są tam zarysy Antarktydy bez lądolodu.

 

Ważne w świecie

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną