„Polityka”. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

SUBSKRYBUJ
Świat

Serwis dla latarnika

Nowa telewizja dla Polonii

London Live Polish Music Festival w Londynie zorganizowany przez PKO BP. Dla Polaków i dla Brytyjczyków  –  żeby młodych Polaków lepiej poznali. London Live Polish Music Festival w Londynie zorganizowany przez PKO BP. Dla Polaków i dla Brytyjczyków – żeby młodych Polaków lepiej poznali. Krzysztof A. Edelman / Reporter
MSZ, niezadowolone z telewizji Polonia, obcina jej dotację. Zapowiada powołanie nowego kanału na zagranicę: TVP Polska, satelitarnej witryny kraju.
Parada Puławskiego w Nowym Jorku, to największe święto amerykańskiej Polonii  –  tej tradycyjnej i konserwatywnej.Piotr Redliński/Reporter Parada Puławskiego w Nowym Jorku, to największe święto amerykańskiej Polonii – tej tradycyjnej i konserwatywnej.

Ocena programu telewizji budzi zawsze wielkie emocje. Także TVP Polonii, która nie ma wielu sympatyków, choć w gruncie rzeczy jej program to głównie seriale z telewizji publicznej: „M jak miłość”, „Ojciec Mateusz”, „Nad rozlewiskiem”, stare filmy. Własny program jest skąpy, a okrętem flagowym pozostaje osobny serwis informacyjny Polonia 24. Temu, nie bacząc na sprawność i urodę prezenterek, dostało się od krytyków najwięcej. „To paleotelewizja” – napisał o nim branżowy miesięcznik mediów „Press”.

Polityka 21.2014 (2959) z dnia 20.05.2014; Świat; s. 52
Oryginalny tytuł tekstu: "Serwis dla latarnika"

Warte przeczytania

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Agnieszka Graff i Elżbieta Korolczuk dla „Polityki”: Prawica nauczyła się grać w gender

Rozmowa z Agnieszką Graff i Elżbietą Korolczuk o kobietach, które na ulicach pokazują nowy feminizm, i mężczyznach zakażonych ultrakonserwatyzmem.

Katarzyna Czarnecka
01.12.2021