Paweł Moskalewicz poleca najnowszy numer FORUM
Znajdziecie w nim m.in. wstrząsającą spowiedź terrorysty, który szkolił i uzbrajał zamachowców-samobójców.
Okładka najnowszego wydania dwutygodnika FORUM
Polityka

Okładka najnowszego wydania dwutygodnika FORUM

Paweł Moskalewicz
Tadeusz Późniak/Polityka

Paweł Moskalewicz

Szanowni Państwo,

w kioskach jest już nowy numer FORUM. Znajdziecie w nim wstrząsającą spowiedź terrorysty, który szkolił i uzbrajał zamachowców-samobójców. Warte uwagi są także zaskakujące wyniki badań kanadyjskich naukowców, którzy odkryli, że krwawe gry komputerowe… zmniejszają przestępczość na ulicach. Jak to możliwe? Przeczytacie w nowym FORUM.

Z pełnym przekonaniem polecam też Państwu fascynującą opowieść o poszukiwaniach zaginionego grobowca Nefretete oraz reportaż z ugandyjskiego więzienia, gdzie najgroźniejszych przestępców połączyła piłka nożna.

Nowe FORUM to także opowieść o białym policjancie z Ferguson, który zastrzelił czarnego nastolatka i stał się wrogiem publicznym numer jeden. Ukrywa się do dziś, gdy tymczasem okazuje się, że w tej historii nic nie było czarno-białe.

Poczytajcie też o zaskakujących sposobach, w jakie powstają dźwięki w filmowych hitach, oraz o milionerze, który wypłynął na Morze Śródziemne, by ratować uchodźców. To wszystko – i dużo, dużo więcej – w najnowszym wydaniu FORUM.

Zapraszam do lektury!

Paweł Moskalewicz
Redaktor naczelny Dwutygodnika FORUM

www.forumdwutygodnik.pl

Ważne w świecie

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną