Paweł Moskalewicz poleca najnowszy numer FORUM
Im więcej na świecie strachu, wojny i biedy, tym lepiej kręci się ten oparty na ludzkim nieszczęściu mroczny biznes.
Okładka najnowszego wydania
Polityka

Okładka najnowszego wydania

Paweł Moskalewicz
Tadeusz Późniak/Polityka

Paweł Moskalewicz

Drodzy Czytelnicy!

Jest już dostępny najnowszy numer FORUM, w którym gorąco polecam Państwu nasz tekst okładkowy o uchodźcach, wraz z arcyciekawym raportem o przemytnikach ludzi. Im więcej na świecie strachu, wojny i biedy, tym lepiej kręci się ten oparty na ludzkim nieszczęściu mroczny biznes.

Nowe FORUM to nie tylko rzecz o uchodźcach. Na pewno wart lektury jest reportaż o rosyjskich „tirówkach” – twardych dziewczynach, które siadają za kierownice wielkich ciężarówek, by samotnie przemierzać tysiące kilometrów – od Krymu po Syberię. Poczytajcie też Państwo – bo warto! – jakie plany polityczne i artystyczne ma dziś Arnold Schwarzenegger, a także wstrząsającą relację o tym, kto tak naprawdę pilnuje amerykańskich arsenałów nuklearnych.

We współczesnym świecie coraz większym problemem stają się kradzieże tożsamości – w nowym FORUM znajdziecie historię młodego Francuza, który przez kilka lat toczył beznadziejną, niczym z „Procesu” Kafki, walkę o odzyskanie własnego „ja”.

Mamy też dla Państwa lżejsze „czytadła” – m.in. opowieść o człowieku, który z powodzeniem ratuje zagrożone gibbony w puszczy na Borneo, oraz relację z jednej nocy z życia wykidajły w tanim rosyjskim burdelu. Zaś w dziale Kompas tym razem zabieramy Państwa w podróż do Hongkongu, gdzie życie mieszkańców toczy się przede wszystkim w rytmie feng szui. Serdecznie zapraszam do lektury!

Paweł Moskalewicz
Redaktor naczelny

*

ZOBACZ: Spis treści nowego wydania

Ważne w świecie

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną