Łatwiej o wizę do Kanady
W Warszawie otwarto pierwszy punkt obsługi wizowej dla osób wyjeżdżających do kraju klonowego liścia.
Morag Riddell/Flickr CC by 2.0

Punkt Obsługi Wniosków Wizowych, pierwszy tego typu w Polsce, otworzyła wraz z rządem Kanady firma VFS Global. Punkt ma ułatwić wszystkim podróżującym do Kanady uzyskanie wizy i wszelkich informacji dotyczących podróży za ocean. Za pośrednictwem tej instytucji zainteresowani mogą także umówić się na spotkanie w sprawie wizy z Sekcją Wizową Ambasady Kanady. 

Punkt Obsługi znajduje się w Warszawie, przy alejach Jana Pawła II 23.

Punkt Obsługi Wniosków Wizowych realizuje także wnioski wjazdowe o pobyt czasowy, pozwolenia na pracę i pozwolenia na naukę oraz wniosków o wydanie dokumentu podróży dla stałych rezydentów Kanady znajdujących się w takich państwach jak Polska, Litwa, Estonia, Białoruś oraz Łotwa. Należy jednak pamiętać, że nie jest on stroną w procesie rozpatrywania wniosków wizowych, a tylko pośrednikiem między rządem Kanady a wnioskodawcami i nie ma on wpływu na decyzje.

Więcej informacji można zdobyć na stronie internetowej firmy, pod numerem telefonu: 22 30 74774 lub adresem e-mailowym: cicwarsaw@vfshelpline.com.

Ubiegający się o wizę lub pozwolenia mogą skorzystać także z internetowego systemu zgłaszania wniosków wizowych (E-Apps), prowadzonego przez Ministerstwo ds. Obywatelstwa i Imigracji Kanady.

Ważne w świecie

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną