Świat

Piersi przed uszami

Kadr z serialu „El Comandante” Kadr z serialu „El Comandante” materiały prasowe

W wersji latynoskiej „Ucho prezesa” jest oczywiście telenowelą. Serial „El Comandante” miał w ubiegłym tygodniu premierę w całej Ameryce Południowej, z wyjątkiem Wenezueli, gdzie jego wyświetlania zabroniła lokalnym stacjom Narodowa Komisja Telekomunikacyjna. Powód? Produkcja (zrealizowana w Kolumbii, ale stworzona przez wenezuelskich opozycjonistów, w tym byłego ministra handlu) opowiada o życiu zmarłego w 2013 r. Hugo Cháveza, oskarżając go wprost o doprowadzenie do katastrofy gospodarczej, w której znajduje się dziś jego ojczyzna.

Polityka 6.2017 (3097) z dnia 07.02.2017; Ludzie i wydarzenia. Świat; s. 10

Warte przeczytania

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Kryzys diagnostyki prenatalnej. „Po co pani teraz te wyniki?”

Zgodnie z wiedzą medyczną jest tylko jedno wskazanie do przeprowadzenia badań prenatalnych, czyli tzw. żywa ciąża. W Polsce dotąd nieuznawane.

Agata Szczerbiak
20.06.2021