Świat

Ukraina w szklanej kuli

Na styku polityki i magii

Astrolog Paweł Głoba wspiera przepowiedniami Julię Tymoszenko. Za to wiele jest przekazów o „złej aurze” prezydenta Poroszenki. Sporo z nich produkują rosyjskie media. Astrolog Paweł Głoba wspiera przepowiedniami Julię Tymoszenko. Za to wiele jest przekazów o „złej aurze” prezydenta Poroszenki. Sporo z nich produkują rosyjskie media. AN
W zbliżające się wybory prezydenckie zaangażowali się także astrolodzy, wróżki i różni specjaliści od sił nadprzyrodzonych. Ten styk polityki i magii trzeba traktować bardzo poważnie.
Wołodymyr Zełensky, aktor i komik, ma spore szanse w zbliżających się wyborach.Maksim Stojałow/Wikipedia Wołodymyr Zełensky, aktor i komik, ma spore szanse w zbliżających się wyborach.

W jednym z programów kanału telewizyjnego „Studio 1+1”, w którym sensacja często łączy się z mistyką, pojawił się niedawno materiał „Komu jasnowidze wróżą krzesło prezydenta”. Popularna astrolożka i „specjalistka nauk okultystycznych” Lilia Atamanenko chodzi po korytarzach Rady Najwyższej i przekonuje, że odczuwa dużo potoków negatywnej energii, tzw. wafloków, które działają jak ukłucia igieł.

Dotykając drzwi sali plenarnej, stwierdza, że „klamki te widziały wiele obrzędów i ceremonii magicznych”.

Czytaj także

Pomocnik Historyczny

Zarządzanie po japońsku

Japońskie zarządzanie to nie tylko system produkcyjny Toyoty. To unikatowa historia, ludzie, wartości, ale i wyjątkowe problemy.

Tomasz Olejniczak
11.06.2019