Zachód wyje z bólu
Otwieram zebranie Wydziału Mediów i Propagandy Komitetu Centralnego Partii Rządzącej (KCPR).

Jak już kierownictwo Wydziału informowało, w mediach zagranicznych obserwujemy kampanię szkalowania i poniżania Polski. Trwa istny antypolski amok. A to dopiero początek, bo teraz dopiero będą ujadać z bezsilności i wściekłości. Towarzyszy temu świadoma dezinformacja na temat naszego kraju.

Kampania, która przybiera perfidne i wyrafinowane formy (np. Oscar dla „Idy”), nasiliła się w III i IV kwartale 2015 r., w miarę jak w kolejnych wyborach Polska powstawała z kolan. Ten jazgot budzi niepokój nie tylko u nas, w centrali, ale i u was, w terenie. Na Podkarpaciu mają miejsce pierwsze, spontaniczne, masówki domagające się położenia tamy fali brudnej piany skierowanej na nasz kraj. Górnicy z kopalni Polska Narodowa zapowiedzieli, że nie wyjadą na powierzchnię, jeżeli „Le Monde” i „Guardian” nie przestaną pisać pod dyktando określonych kół w kraju. Pojawiają się postulaty zaostrzenia tonu naszych mediów w relacjach z zagranicy.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj