Archiwum Polityki

Świat mniejszych pań

Dziewczynki lubią udawać własne mamy. Prezenty mogą im to ułatwić.

ZABAWA W MAMĘ
Superlalka – szczęśliwy dzidziuś. Elastyczna lalka pozwala się układać w różnych pozycjach tak jak prawdziwe dziecko. Otwiera i zamyka oczy. Berchet. Cena 116 zł.

PAN KULECZKA NA OBRAZKU


Elżbieta Wasiuczyńska, obrazki z cyklu „Pan Kuleczk” – porcja optymizmu do dziecinnego pokoju. Cena 19,90 zł.

WYJŚCIE Z LALKĄ


Torebka pełna kosmetycznych niespodzianek: brokatowy żel do ciała, żel pod prysznic, błyszczyk do ust, ozdobne spineczki. I dodatkowo lalka. Katie&Friends. Cena 39,95 zł.

MAŁA INŻYNIER


Zestaw zawiadowcy stacji zawiera 139 kolorowych klocków o rozmiarzeXXL. Z klocków można zbudować pociąg Orient Express 51 z dwoma wagonami oraz dwie wersje dworca kolejowego. Cobi. Cena 119 zł.

SZKOŁA KOZIOŁKA MATOŁKA


Komputerowa gra edukacyjna dla dzieci w zerówce i pierwszaków. Lekcje polskiego, angielskiego, matematyki i przyrody z Koziołkiem Matołkiem nie nudzą. Aidem Media. Cena 40 zł.

MINIATUROWA HAUTE-CUTURE


Z łatwością można skompletować garderobę dla lalki – szczęśliwego dzidziusia. Berchet. Cena za sztukę 42 zł.

FOTEL DO ZABAWY


Kręcony fotel (Lomsk) w którym można odpoczywać albo się uczyć. IKEA. Cena 299 zł. Przy okazji można także kupić kolorowy bujak (ok. 100 zł), ławę-skrzynię na zabawki (ok. 300 zł), a także dom dla lalek (ok. 100 zł, a do niego: łóżko z pościelą, umeblowanie, zastawę stołową po ok. 30 zł).

BŁYSKOTKI


Srebrna bransoletka z serduszkami lub bransoletka z kwiatuszkami, czyli prawdziwa biżuteria dla młodej damy. Kruk. Cena 59 zł. Jeśli dziewczynka nie przepada na prezent może być także zegarek Swatch na rękę. W różnych kolorach, niektóre wręcz pstrokate, stały się już klasyczną ozdobą.

Dodatki 49.2003 + Polityka. Co jej kupić? (90092) z dnia 06.12.2003; s. 4
Reklama