Ja My Oni

Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem: czy i jak powrócić do życia intymnego bez piersi lub jąder, czyli po chorobach, które okaleczają ciało

Seks po zdrowie

Shutterstock
Psychoonkolożka dr Mariola Kosowicz, o tym, czy i jak powrócić do seksu bez piersi lub jąder, czyli po chorobach, które okaleczają ciało.
Mariola Kosowicz- terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowań. Pracuje z pacjentami i ich rodzinami w warszawskim Centrum Onkologii. Prowadzi też wykłady z psychoonkologii dla lekarzy i pielęgniarek. Specjalizuje się również w leczeniu depresji i terapii par.Leszek Zych/Polityka Mariola Kosowicz- terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowań. Pracuje z pacjentami i ich rodzinami w warszawskim Centrum Onkologii. Prowadzi też wykłady z psychoonkologii dla lekarzy i pielęgniarek. Specjalizuje się również w leczeniu depresji i terapii par.

Artykuł ukazał się w „Ja My Oni” tom 10. „O dobrym seksie”. Poradnik dostępny w Polityce Cyfrowej i w naszym sklepie internetowym.

***

Dorota Chałubińska: – Czy człowiek ciężko chory, zwłaszcza gdy wie, że niedługo może umrzeć, myśli jeszcze o seksie?

Ja My Oni „O dobrym seksie” (100056) z dnia 25.09.2012; MAŁŻEŃSKA SYPIALNIA; s. 38
Oryginalny tytuł tekstu: "Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem: czy i jak powrócić do życia intymnego bez piersi lub jąder, czyli po chorobach, które okaleczają ciało"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >