Ja My Oni

Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem: czy i jak powrócić do życia intymnego bez piersi lub jąder, czyli po chorobach, które okaleczają ciało

Seks po zdrowie

Shutterstock
Psychoonkolożka dr Mariola Kosowicz, o tym, czy i jak powrócić do seksu bez piersi lub jąder, czyli po chorobach, które okaleczają ciało.
Mariola Kosowicz- terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowań. Pracuje z pacjentami i ich rodzinami w warszawskim Centrum Onkologii. Prowadzi też wykłady z psychoonkologii dla lekarzy i pielęgniarek. Specjalizuje się również w leczeniu depresji i terapii par.Leszek Zych/Polityka Mariola Kosowicz- terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowań. Pracuje z pacjentami i ich rodzinami w warszawskim Centrum Onkologii. Prowadzi też wykłady z psychoonkologii dla lekarzy i pielęgniarek. Specjalizuje się również w leczeniu depresji i terapii par.

Artykuł ukazał się w „Ja My Oni” tom 10. „O dobrym seksie”. Poradnik dostępny w Polityce Cyfrowej i w naszym sklepie internetowym.

***

Dorota Chałubińska: – Czy człowiek ciężko chory, zwłaszcza gdy wie, że niedługo może umrzeć, myśli jeszcze o seksie?

Ja My Oni „O dobrym seksie” (100056) z dnia 25.09.2012; MAŁŻEŃSKA SYPIALNIA; s. 38
Oryginalny tytuł tekstu: "Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem: czy i jak powrócić do życia intymnego bez piersi lub jąder, czyli po chorobach, które okaleczają ciało"
Reklama