Ja My Oni

Najstarszy zawód świata

„Tajskie prostytutki nie wstydzą się swojej pracy i nazywają rzeczy po imieniu, bo prostytucja jest dla nich bardziej powodem do dumy niż wstydu”. „Tajskie prostytutki nie wstydzą się swojej pracy i nazywają rzeczy po imieniu, bo prostytucja jest dla nich bardziej powodem do dumy niż wstydu”. BEW
Ile jest prawdy w przekonaniach, że prostytutki lubią swój zawód i że nawet tradycyjny związek jest rodzajem prostytucji.
„W Polsce szansa na spotkanie prostytutki w sali wykładowej jest bardzo wysoka: aż jedna piąta studentek uprawia seks za pieniądze”.BEW „W Polsce szansa na spotkanie prostytutki w sali wykładowej jest bardzo wysoka: aż jedna piąta studentek uprawia seks za pieniądze”.

Nie bez kozery o prostytucji mówi się jako o najstarszym zawodzie świata. Ba, funkcjonował on już na długo przed pojawieniem się na dziejowej scenie naszego gatunku. Naukowcy z Uniwersytetu Yale, Keith Chen, ekonomista behawioralny, i Laurie Santos, psycholog, postanowili nauczyć małpki kapucynki korzystania z żetonów jako środka płatniczego. Udało im się to w kilka miesięcy. Za żetony zwierzątka mogły kupować: winogrona, jabłka i bardzo popularny w USA i Kanadzie deser żelatynowy marki Jell-O.

Ja My Oni „O dobrym seksie” (100056) z dnia 25.09.2012; MORALNE ROZDROŻA; s. 92
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Dołączam

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >