Ja My Oni

Tworzę, więc jestem

Jaki wpływ na kreatywność ludzi mają ich emocje

Elon Musk - założyciel m.in. SpaceX,zajmującego się produkcją silników rakietowych i statków kosmicznych. Elon Musk - założyciel m.in. SpaceX,zajmującego się produkcją silników rakietowych i statków kosmicznych. Todd Anderson/The New York Times / EAST NEWS
Czy kreatywność przytrafia się tylko nielicznym.
Bill Gates - współzałożyciel korporacji Microsoft. Melinda Gates - bizneswoman i filantropka.Kyle Johnson/The New York Times/EAST NEWS Bill Gates - współzałożyciel korporacji Microsoft. Melinda Gates - bizneswoman i filantropka.

Elon Musk. Założyciel licznych innowacyjnych przedsiębiorstw, w tym SpaceX, zajmującego się produkcją silników rakietowych i statków kosmicznych, oraz Tesla Inc., produkującego w pełni elektryczne samochody. Jednego dnia na Twitterze pisze, że planuje zrzucenie bomby atomowej na Marsa, drugiego pokazuje fotografie z rodzinnego konkursu na dekorowanie ciastek. Swoich pięcioro dzieci wysyła do prywatnej szkoły, w której sam zatrudnia tylko najlepszych nauczycieli. Jego pierwsza żona jest niezwykle inteligentną pisarką, druga – popularną aktorką.

Ja My Oni „Dobrostan” (100158) z dnia 25.11.2019; Polepszyć swój stan; s. 42
Oryginalny tytuł tekstu: "Tworzę, więc jestem"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >