Niezbędnik Inteligenta Plus pt: "Cywilizacja 2.0"
Niezbędnik Inteligenta Plus – Cywilizacja 2.0 w sprzedaży!
promocja/Polityka

 

W sprzedaży dostępne jest wydanie specjalne „Polityki” pt. Niezbędnik Inteligenta Plus – Cywilizacja 2.0”.

W Niezbędniku wspominamy epokowe wynalazki, zwykle niedoceniane przez współczesnych,  które często rodzą się dzięki marzeniom i  inspirują kolejne pokolenia badaczy. Żyjemy w czasach, gdy wiele z tych marzeń właśnie się urzeczywistnia. Człowiek tworzy maszyny obdarzone coraz większą inteligencją i żywe organizmy, jakie nigdy nie istniały. Buduje domy naszpikowane elektroniką, która spełnia jego życzenia, i „idealne do życia” miasta. Projektuje najwymyślniejsze przedmioty i wytwarza je za pomocą osobistego fabrykatora. Szykuje się do kosmicznej turystyki.

Na 124 stronach poruszamy min. następujące tematy:

 -  Ludzie i maszyny - era hakera, sztuczna inteligencja  

 -  Świat cyfrowych tubylców - jak przeżyć w wielkim mieście, osobisty fabrykator dla każdego, tele-hybrydy i digi-romanse

 -  W stronę gwiazd - prywatny kosmos i nowa astronomia

-    Historie wybranych wynalazków i dokonań ostatniego półwiecza

 Wśród autorów Niezbędnika znaleźli się m.in. Edwin Bendyk, Karol Jałochowski, Marcin Rotkiewicz, Tomasz Szlendak, Piotr Durka, Włodzisław Duch i inni.

 Niezbędnik Inteligenta Plus – Cywilizacja 2.0 ” w cenie 16.99 zł.  można kupić w dobrych punktach sprzedaży prasy i w sklepie internetowym www.skleppolityki.pl. w cenie 16.99 zł.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj