O Polityce

Historia z POLITYKĄ

Polityka

Już za tydzień (17 sierpnia) do części nakładu naszego tygodnika dołączymy „Pomocnik Historyczny” POLITYKI poświęcony „Wielkim Dynastiom Europy”. To liczące 180 stron bogato ilustrowane wydanie specjalne, opowiadające dzieje europejskich monarchii – 44 największych dynastii królewskich (m.in. Merowingów, Karolingów, Piastów, Jagiellonów, Stuartów, Tudorów, Rurykowiczów, Habsburgów, Paleologów, Andegawenów), które na różny sposób odcisnęły piętno na historii kontynentu.

Polityka 33.2016 (3072) z dnia 09.08.2016; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.