O Polityce

Wciągający zestaw na wakacje

Nasze propozycje na lato

Polityka

Już od ośmiu lat u progu lata POLITYKA oddaje do Państwa dyspozycji „Omnibus wakacyjny” i zachęca do rozwiązywania przygotowanych przez nas łamigłówek. W lesie, na plaży, pod namiotem, w samolocie – wszędzie tam można się sprawdzić, rozwiązując zagadki logiczne, liczbowe, słowne i zadania z wiedzy ogólnej. Nasz najnowszy „Omnibus” trafił właśnie do kiosków – podobnie zresztą jak specjalne wydanie „Forum na lato”. To wybór najciekawszych tekstów przygotowanych przez redakcję dwutygodnika „Forum”, poświęconych odległym zakątkom świata, egzotycznym obyczajom, tajemniczym ludom.

Nie zapomnieliśmy również o pasjonatach historii, dla których przygotowaliśmy zestaw „Pomocników Historycznych”, tematami których będą: dzieje Rzeczpospolitej Obojga Narodów (wydanie ukaże się 3 lipca), biografia Jana III Sobieskiego (17 lipca), historia Śląska (7 sierpnia), rok 1939 (21 sierpnia). Do tego w kioskach nadal są dostępne „Dzieje Japonii” oraz biografia Leonarda da Vinci.

W środę 10 lipca ukaże się też drugi numer „Niezbędnika Współczesnego”, a 29 sierpnia – „Poradnik Psychologiczny. Ja My Oni”. Wszystkie wydawnictwa POLITYKI można również nabyć w naszym sklepie internetowym: www. sklep.polityka.pl

Polityka 26.2019 (3216) z dnia 25.06.2019; Do i od redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Wciągający zestaw na wakacje"
Reklama