O Polityce

Wciągający zestaw na wakacje

Nasze propozycje na lato

Polityka

Już od ośmiu lat u progu lata POLITYKA oddaje do Państwa dyspozycji „Omnibus wakacyjny” i zachęca do rozwiązywania przygotowanych przez nas łamigłówek. W lesie, na plaży, pod namiotem, w samolocie – wszędzie tam można się sprawdzić, rozwiązując zagadki logiczne, liczbowe, słowne i zadania z wiedzy ogólnej. Nasz najnowszy „Omnibus” trafił właśnie do kiosków – podobnie zresztą jak specjalne wydanie „Forum na lato”.

Polityka 26.2019 (3216) z dnia 25.06.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Wciągający zestaw na wakacje"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.