O Polityce

Obywatelska presja ma sens

Udana walka o drzewa na Służewcu

Dam przykład, w jaki sposób można walczyć o ratowanie naszej planety. Trzeba np. spojrzeć krytycznie na dotychczasowe Projekty Zagospodarowania Przestrzennego i wszystkie plany infrastruktury. Jeśli uderzają w zasady utrzymania i ochrony zieleni, należy z nimi walczyć.

Przykładowo, z dnia na dzień, okazało się, że na nasz zielony warszawski Służewiec wkracza tzw. Mordor – planowana jest budowa wielkich garaży, w związku z czym wyciętych ma zostać setka drzew. Ruszyliśmy z odsieczą na wszystkich frontach samorządu i administracji.

Polityka 31.2019 (3221) z dnia 30.07.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Obywatelska presja ma sens"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.