O Polityce

Jak rozpętała się II wojna światowa? Nowy numer Pomocnika Historycznego

Polityka
Już 21 sierpnia ukaże się Pomocnik Historyczny „Rok 1939”.

Co doprowadziło do napaści Niemiec na Polskę, a w efekcie do wybuchu II wojny światowej? Czy katastrofy można było uniknąć? Kto i jakie popełnił błędy? Historycy i dziennikarze „Polityki” wyjaśniają krok po kroku przyczyny implozji porządku w Europie. Przyglądają się także dorobkowi II RP. Osobny rozdział poświęcony jest militariom: porównaniu uzbrojenia wojsk, doktryn strategicznych, poziomu wykształcenia, organizacji armii szykujących się do wielkiej rozprawy.

Pomocnik Historyczny „Rok 1939” ukaże się 21 sierpnia w dobrych punktach sprzedaży prasy oraz na www.sklep.polityka.pl, a wersja cyfrowa dostępna jest na Polityka.pl.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama