O Polityce

Przedwyborcza debata w POLITYCE

Co zmienią te wybory?

Od lewej: Łukasz Lipiński, Mikołaj Cześnik, Tomasz Karoń, Anna Materska-Sosnowska, Beata Rogulska i Wojciech Szacki. Od lewej: Łukasz Lipiński, Mikołaj Cześnik, Tomasz Karoń, Anna Materska-Sosnowska, Beata Rogulska i Wojciech Szacki. Tadeusz Późniak / Polityka

W niedzielę 13 października Polacy wezmą udział w najważniejszych wyborach od tych z 4 czerwca 1989 r. Według ekspertów, którzy wzięli udział w debacie zorganizowanej 4 października przez redakcję tygodnika POLITYKA oraz centrum analityczne Polityka Insight, nie ma w tym stwierdzeniu przesady. – To są fundamentalne wybory – podkreślała dr Anna Materska*Sosnowska, politolog z Instytutu Nauk Politycznych UW. – Zdecydujemy w nich o tym, jaka będzie rola państwa, jaka podmiotowość obywatela, jaka rola Kościoła, mediów i organizacji pozarządowych.

Polityka 41.2019 (3231) z dnia 08.10.2019; Debata; s. 106
Oryginalny tytuł tekstu: "Przedwyborcza debata w POLITYCE"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.