POLITYKA zaprasza na studia!
Collegium Civitas i POLITYKA uruchamiają nowy kierunek studiów podyplomowych: Szkoła Socjologiczna Zygmunta Baumana „Nasz wspaniały świat? Nowoczesność klasyczna i zglobalizowana”
Polityka

Kierownictwo ogólne Szkoły i koordynację programu studiów sprawuje wybitny socjolog , filozof, eseista, jeden z twórców koncepcji postmodernizmu prof. dr hab. Zygmunt Bauman we współpracy z prof. dr hab. Aleksandrą Jasińską-Kanią. Studia skierowane są do wszystkich, którzy chcą zrozumieć przekształcenia współczesnego świata, pogłębić swoją wiedzę o socjologicznych sposobach poszukiwania wyjaśnień oraz rozwiązań problemów społecznych.

 Zapraszamy także do funkcjonującej od dwóch  lat  w trybie podyplomowym Szkoły filozoficznej Tadeusza Gadacza, przeznaczonej dla osób , które – bez względu na kierunek  swego dotychczasowego wykształcenia – chcą  pogłębić wiedzę na temat głównych problemów myśli i kultury XX w.

 Programy obu kierunków  studiów realizowane będą przez dwa semestry w trybie weekendowym. Zajęcia prowadzone będą zarówno w formie wykładów, jak i warsztatów nad wskazanymi tekstami.

Zajęcia rozpoczną się w październiku 2011 r., dokumenty na oba kierunki można  składać w Biurze Rekrutacji Collegium Civitas od 1 czerwca do  końca września.

 Więcej informacji :

 - Szkoła Socjologiczna Zygmunta Baumana:  www.civitas.edu.pl/szkola_baumana

- Szkoła Filozoficzna  Tadeusza Gadacza:  www.civitas.edu.pl/szkola_filozoficzna

 

Znajdź nas na: