Piszemy o wszystkim, co ważne

Codziennie coś nowego. Bądź w centrum wydarzeń.

Subskrybuj
Kraj

Za bronią

Polacy chwytają za broń. Pacyfizm przez wojnę z nas wyparował

Producenci nie tylko prezentują broń, ale też mocno dopingują rząd, żeby poluzował do niej dostęp. Producenci nie tylko prezentują broń, ale też mocno dopingują rząd, żeby poluzował do niej dostęp. Maga Ćwieluch
Im więcej obrazków z wojny w Ukrainie, tym więcej chętnych do posiadania broni. Zapał studzą procedury, a później ceny.
Na strzelnicy Stone Range we wsi Kamień ćwiczyć można w killing housie, czyli na strzelnicy do walki w bliskim kontakcie.Maga Ćwieluch Na strzelnicy Stone Range we wsi Kamień ćwiczyć można w killing housie, czyli na strzelnicy do walki w bliskim kontakcie.

Zgodnie z darwinowską teorią przetrwania rynek elastycznie podszedł do wojny i lęków Polaków. Z Grouponem jedni mogli je odreagować w SPA, drudzy na strzelnicy. Niektóre zaczęły być otwarte od szóstej rano do północy. Chorzowska strzelnica Hajduki przygotowała ofertę specjalną w trzech pakietach. Najatrakcyjniej prezentował się najdroższy, za 183,20 zł. Nie dość, że z prawie 50-złotowym upustem, to jeszcze z szansą na postrzelanie z kałacha. Skromnie, bo tylko dziesięć nabojów. Ale na więcej w tych realiach trudno liczyć, bo posiadanie broni w Polsce to rzadkość.

Polityka 18.2022 (3361) z dnia 26.04.2022; Temat z okładki; s. 116
Oryginalny tytuł tekstu: "Za bronią"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Dołączam

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >