Piszemy o wszystkim, co ważne

Codziennie coś nowego. Bądź w centrum wydarzeń.

Subskrybuj
Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Serwis Feedly jest alternatywą dla wyłączonego Google Reader. Serwis Feedly jest alternatywą dla wyłączonego Google Reader. materiały prasowe
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Aplikacja 1Password przechowuje bezpiecznie wszelkie prywatne dane. Przydatna w obecnych czasach.materiały prasowe Aplikacja 1Password przechowuje bezpiecznie wszelkie prywatne dane. Przydatna w obecnych czasach.

Chmura Feedly

Od dawna wiadomo, że nie istnieje coś takiego jak bezpłatne konto pocztowe lub darmowy serwis społecznościowy, ale dopiero niedawno tak dobitnie nam to uświadomiono. Serwisy i usługi pozostają bezpłatne tak długo, jak długo ich dostawcy mogą czerpać wymierne korzyści ze śledzenia poczynań użytkowników. W przeciwnym razie gratisy stają się płatne lub przestają istnieć. Tak właśnie stało się z Google Reader – usługą pozwalającą łączyć rozmaite strumienie informacji (RSS) w jeden spójny sposób.

Polityka 30.2013 (2917) z dnia 23.07.2013; Nauka ; s. 55
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Dołączam

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >