Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Serwis Feedly jest alternatywą dla wyłączonego Google Reader. Serwis Feedly jest alternatywą dla wyłączonego Google Reader. materiały prasowe
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Aplikacja 1Password przechowuje bezpiecznie wszelkie prywatne dane. Przydatna w obecnych czasach.materiały prasowe Aplikacja 1Password przechowuje bezpiecznie wszelkie prywatne dane. Przydatna w obecnych czasach.

Chmura Feedly

Od dawna wiadomo, że nie istnieje coś takiego jak bezpłatne konto pocztowe lub darmowy serwis społecznościowy, ale dopiero niedawno tak dobitnie nam to uświadomiono. Serwisy i usługi pozostają bezpłatne tak długo, jak długo ich dostawcy mogą czerpać wymierne korzyści ze śledzenia poczynań użytkowników. W przeciwnym razie gratisy stają się płatne lub przestają istnieć. Tak właśnie stało się z Google Reader – usługą pozwalającą łączyć rozmaite strumienie informacji (RSS) w jeden spójny sposób.

Polityka 30.2013 (2917) z dnia 23.07.2013; Nauka ; s. 55
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Młodzi: monogamia to tylko jedna z opcji

Amelia chętnie słucha, gdy jej chłopak opowiada, jak mu się udała randka z drugą dziewczyną. Dla coraz większej liczby młodych monogamia przestaje być normą. Staje się tylko jedną z opcji.

Norbert Frątczak
11.10.2021