Techno echo. Przegląd nowości technicznych
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Olympus Stylus Tough TG-3 to aparat niezniszczalny.
materiały prasowe

Olympus Stylus Tough TG-3 to aparat niezniszczalny.

Naręczna inteligencja

Jakiś czas temu wspominaliśmy w Technoechu o Pebble, zapewne pierwszym smartwatchu – inteligentnym zegarku z prawdziwego zdarzenia. Parę tygodni temu na rynek wszedł jego kolejny model, zwany Pebble Steel – i jest jeszcze ciekawszą propozycją niż poprzednik. Jeśli zastanawiali się państwo nad zakupem podobnego urządzenia, to być może nadszedł właśnie dobry moment, by się na to zdecydować. Ideowo, software’owo ani sprzętowo Steel nie różni się specjalnie od wcześniejszego modelu – to rodzaj małego komputera osobistego, którego priorytetowym zadaniem jest wskazywanie czasu, oferującego jednocześnie dostęp do licznych umilających życie aplikacji. W przeciwieństwie do wielu podobnych zegarków Steel wygląda elegancko i nieostentacyjnie. Producent znacznie poprawił sposób, w jaki za pośrednictwem smartfona (iOS lub Android) zawiaduje się aplikacjami instalowanymi na pokładzie Steela.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj