Archiwum Polityki

Zapraszamy do bloga

Na stronie www.polityka.pl pojawił się kolejny, niezwykle smakowity blog Piotra Adamczewskiego. Zapraszamy wszystkich czytelników do współtworzenia listy miejsc w Polsce dla wymagających łakomczuchów pt. „Nakarmić Anglika”.

W środę na blogu adamczewski.blog.polityka.pl autor rozpocznie publikowanie pytań quizu kulinarnego. Będą to pytania dotyczące gotowania, produktów spożywczych, potraw i słynnych kucharzy. Blogerzy nadsyłający poprawne odpowiedzi będą nagradzani książkami kulinarnymi autorstwa Barbary i Piotra Adamczewskich wydane prze dwie oficyny – Prószyński i S-ka oraz Nowy Świat – z dedykacjami i autografami. Zapraszamy do czytania i komentowania blogów. Dziś cytujemy jeden z wpisów, który rozpoczął tworzenie wspólnego przewodnika po najsmakowitszych miejscach na gastronomicznej mapie Polski.

 

Do listy najlepiej karmiących miejsc w Polsce dorzucam bezwzględnie placek po bieszczadzku oraz zupę czosnkową przed Wetliną (Czarci Jar) oraz placek pod nazwą węgierski w barze nieopodal sklepu Joanna w Kudowie Zdroju.

Zbyszek

Polityka 33.2006 (2567) z dnia 19.08.2006; Do i od Redakcji; s. 89
Reklama