Archiwum Polityki

Polityka w Internecie

Gratuluję bardzo dobrze zrobionej strony. Nie tylko graficznie, ale właściwie pod każdym innym względem. Bardzo informatywna, łatwa w poruszaniu się, bardzo przejrzysta. Mieszkając poza krajem i nie zawsze mając dostęp do Waszego tygodnika, „Polityka” w sieci jest dla mnie znakomitą nowiną. Jesteście niewątpliwie najlepiej redagowanym tygodnikiem w Polsce. I chociaż nic nie zastąpi przyjemności usadowienia się w fotelu z „Polityką” w ręku w piątkowy wieczór przy szklaneczce whisky, to jednak internetowa wersja umożliwi mi regularny dostęp do Waszego tygodnika, którego do tej pory nie miałem. Życzę całej Redakcji sukcesów, a sobie abyście kontynuowali tak wysoki poziom jak dotąd.

Serdecznie pozdrawiam, Sławek M. Grzymski, Calgary, Canada

 

Dziękuję za świetną inicjatywę udostępnienia wreszcie całego numeru „Polityki” w Internecie. Czytam wasze pismo od lat, kiedy jeszcze mieszkałem w Polsce. Nie wszystko co drukujecie podoba mi się, ale jesteście przecież dla mnie „instytucją”! Obecnie jako zagraniczny polonus nie jestem już waszym prenumeratorem. Czasem opóźniona dostawa numeru pisma o tydzień – dwa, albo wręcz niedostarczenie go spowodowały, że zrezygnowałem z czytania was.

Śledziłem jedynie co piszecie na waszej stronie internetowej. Teraz, tak jak poprzednio, znowu na bieżąco będę sięgał do interesujących mnie artykułów.

Karol Melchior, Francja

 

Oglądam serwis po raz pierwszy i nie mogę się powstrzymać. Gratuluję wam pomysłu prawdziwej obecności w sieci. Pomimo tylu deklaracji składanych przez wszystkich i wszędzie w różnych mediach co do zrozumienia znaczenia Internetu, to co prezentuje „Polityka”, jest czymś wyjątkowym.

Polityka 15.2000 (2240) z dnia 08.04.2000; Listy; s. 99
Reklama