Archiwum Polityki

Prezenty do sypialni

Dla tych wszystkich, którzy ponad oglądanie telewizji przedkładają wylegiwanie się we własnym łóżku. No i dla leniuchów, którym się nie spieszy.

Cyfrowa ramka do zdjęć. Oprócz tego, że wyświetla cyfrowe zdjęcia, podłączona do sieci pozwoli przesyłać fotki innej ramce, pokazuje prognozę pogody, godzinę, datę. Nieoceniona dla tych, którzy często się zakochują. Niestety gadżet drogi. Samsung. Cena: 1300 zł.

Bielizna.
Dla niej: Podkoszulek i miniszorty.
Coś dla kobiety, która chce poczuć się dziewczyną, i dla dziewczyny, która chce poczuć się kobietą. Atlantic. Cena za komplet: 74,80 zł.
Dla niego: Miniszorty i superminiszorty. Krój jak dla macho z Południa, wzornictwo jak dla studenta z Północy. Bawełna zapewnia komfort, dodatek elastanu – wygląd. Atlantic. Cena: 24,90–34,90 zł.

Pluszaczek-Wtulaczek. Idealny prezent dla dzieci, które nabierają wigoru dopiero po „Wieczorynce”. Jeżeli nie uśpi ich ten miękki, ciepły i przytulny śpiworek w kształcie misia, królika lub pieska, to doprawdy trudno zgadnąć, co je uśpi. Epee. Cena: 399 zł.

Lalka Cicciobello. Nie oprze się jej żadna dziewczynka. Oddycha, płacze (uspokoić ją trzeba maskotką), miewa czkawkę, a podczas snu także chrapie. Jej maskotką jest mały Kubuś Puchatek, który przyłożony do serca uspokoi lalkę w każdej stresowej sytuacji. Epee. Cena: 219 zł.

„Moja pierwsza encyklopedia bohaterów”. Zabawny, utrzymany w komiksowej konwencji przegląd postaci dziecięcej (i nie tylko) wyobraźni. Od Ali Baby po Pocahontas, od Heraklesa po Zorro. Wyśmienita lektura przed snem i zachęta, by sięgnąć po oryginały. Wyd. Larousse. Cena: 49 zł.

Bezprzewodowe słuchawki SL 3100. Automatycznie włączają się i wyłączają (oszczędność energii), działają jak pilot sterujący (można wybierać utwory odpowiednimi przyciskami), nie mają kabelka (łączność przez Bluetooth).

Dodatki 48.2006 + Polityka. Style. Prezenty (90080) z dnia 02.12.2006; s. 7
Reklama