Archiwum Polityki

Masz kłopoty z wyborem? Nie panikuj. Skorzystaj z naszych podpowiedzi.

W grudniu Polacy kupują i ofiarowują bliskim kilkadziesiąt milionów prezentów. Każdy z tych zakupów wymaga decyzji co komu, za ile?

Wspaniale jest otrzymywać upominki, ale także ich wybór może być przyjemnością, jeśli podejść do tego zadania systematycznie, spokojnie i bez paniki. Pomocą może być nasz coroczny dodatek „Style-Prezenty”. Znajdziecie w nim wiele propozycji prezentów: dla pań, panów, nastolatków i dzieci. Aby jeszcze ułatwić zrobienie udanych zakupów, dodaliśmy do każdej sekcji porady fachowców z różnych dziedzin, rekomendujemy także książki, podaliśmy też miejsca, gdzie można kupić pokazane przedmioty oraz adresy internetowe niektórych sklepów. Staraliśmy się także przedstawić pełną ofertę cenową prezentów od najtańszych do najdroższych. Jeśli jednak mimo ograniczonych funduszy zechcemy kupić droższe podarki, to są na to sposoby. Po pierwsze, niemal wszystkie sklepy proponują sprzedaż ratalną. Po drugie, zawsze można się złożyć w rodzinie na jakąś kosztowniejszą rzecz lub nawet na wpłacenie pierwszej raty. Nie powinno być jednak tak, że obdarowujemy np. dziecko wymarzonym komputerem, a dla innych nie ma nic. Gwiazdka jest po to, żeby o wszystkich pamiętać.

Japończycy uważają, że opakowanie produktu stanowi jego istotę. Pragniemy więc ułatwić zapakowanie upominku. I dlatego męską sekcję zaczynamy od przedstawienia sposobów pakowania (odwróć dodatek i sprawdź).

Dodatki 49.2003 + Polityka. Co jej kupić? (90092) z dnia 06.12.2003; s. 3
Reklama