Archiwum Polityki

Tylko dla pań

Kobiety wiecznie młode doceniają piękno przedmiotów i kochają prezenty.

SMAK KOBIETY
Śliczna i pyszna odmiana czekoladek. Patchi. Cena 200 zł. Z braku większej gotówki niezłym wyjściem mogą być po prostu czekoladki Lindta (ok. 50 zł) lub Wawela (ok. 30 zł).

ŚNIADANIE ESTETKI
Talerzyki, kubki i jajeczniki z kolekcji Origo w intensywnych kolorach na dobry początek dnia. Jittala. Cena: 170 zł – duża miska, 94 zł – mała miska, 69 zł – kubek, 45 zł – jajecznik. Nowoczesne i piękne rzeczy do domu można też dostać w sklepach Duka, Ikea. Efektowne irańskie obrusy (350 zł) i poduszki (250–370 zł) można kupić w Galerii Apollon.

NIGDY NIE ZAPOMNISZ
Pióro cyfrowe tak samo łatwe w użyciu jak zwykłe atramentowe, tyle że to zapamiętuje wszystko, co się napisało. Jeśli nagle wpada nam do głowy pomysł, łatwo go zanotować. Po powrocie do domu lub biura wystarczy umieścić pióro na podstawce, a wszystkie notatki zostaną przesłane do komputera. Pióro działa ze specjalnym papierem cyfrowym. Nokia. Cena ok. 1000 zł.

SZKLANE DZWONKI
Nie tylko na choinkę. Będą świetnie wyglądać również podwieszone pod półki lub na oknie, a także na świątecznych stroikach. Rosenthal. Cena: ok. 100 zł.

ZAPACH DLA DAMSKIEGO BOSSA
Intensywny, mocny zapach dla kobiet o silnym charakterze. Waniliowa orchidea połączona z głębokim zapachem ambry daje efekt zmysłowości. Woda perfumowana Boss Intense. Hugo Boss. Cena Eau de Parfum 50 ml 235 zł. Nowy, interesujący (ale na wieczór) zapach Emporio Armani – Night – został właśnie wprowadzony na polski rynek. Cena 199 zł za 50 ml.

WIECZORNY RELAKS
Zestaw świąteczny niedrogich kosmetyków. Dove. Cena 39 zł.

AMATORKA KAWY
Kawa Blue Mountain, czyli rolls-royce wśród kaw.

Dodatki 49.2003 + Polityka. Co jej kupić? (90092) z dnia 06.12.2003; s. 14
Reklama