Archiwum Polityki

Nagrodzeni w konkursie Pomniki Techniki

Dziękujemy za udział w naszym wakacyjnym konkursie „Pomniki Techniki”. Czytelnicy nadesłali kilkaset prac (pojedynczych zdjęć, fotoreportaży i opisów) dokumentujących dzieła inżynierskie z przeszłości. Jury konkursu stanęło przed ogromnie trudnym wyborem.

Nagrody otrzymują:

• Nagrodę główną – aparat cyfrowy HP Photosmart M407 oraz weekend w Niborku, w ośrodku wypoczynkowym „Polityki” dla 2 osób – Zbigniew Rześny z Żyrardowa.

• Pozostałe dziewięć równorzędnych nagród w postaci aparatów cyfrowych HP Photosmart M407: Marek Barszcz z Warszawy, Lucyna Bednarska z Nowego Sącza, Piotr Dras z Sopotu, Tadeusz Kłodowski z Wrocławia (nadesłał pracę zbiorową Międzywydziałowego Studenckiego Koła Naukowego Ochrony Zabytków Techniki HP „Nadbór”), Tomasz Korczyk z Warszawy, Tamara Minda z Kielc (za pracę dokumentującą ochronę zabytku techniki przez dzieci ze szkoły podstawowej w Ćmińsku), Karolina Podoska z Gdańska, Lech Szymanowski z Węgrowca oraz Rafał Szymczak z Żar.

Gratulujemy! Nagrody zostaną wysłane w ciągu miesiąca. Omówienie wyników konkursu zamieścimy w jednym z najbliższych numerów.

Polityka 41.2005 (2525) z dnia 15.10.2005; Do i od redakcji; s. 111
Reklama