Archiwum Polityki

Mea pulpa, czyli kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego

• Oto najbardziej rozśpiewany kandydat na prezydenta. Grzegorz Napieralski. Najpierw był hip-hop w stylu „je je je SLD”, pokazujący ewidentnie, że na lewicy skończył się czas członków, a zaczął okres ziomków. Następnie był numer w stylu dance o tym, że „są nas miliony, a on sprawi, że będzie lepiej”. Brzydką pieśń wykonują dwie blondynki, ale za to ładniejsze od Olejniczaka.

• Do ofensywy w związku z organizacją w Warszawie Europejskiej Parady Gejów i Lesbijek szykuje się fundacja o konkretnej nazwie – Mama i Tata. Zdaniem działaczy ma to być pierwszy krok do legalizacji związków homoseksualnych i adopcji dzieci przez takie pary. Pod listem podpisali się artyści: Paweł Kukiz, Adam Nowak, Marek Jackowski czy Mirosław Baka. My jesteśmy za małżeństwami gejów. Dlaczego oni mają mieć lepiej.

• No to mamy kolejny sukces wielkiego Dominatora. Mariusz Pudzianowski obronił tytuł magistra w SWSPiZ w Łodzi. Pracę napisał o marketingu w sporcie. „Dyplom postawię w bibliotece obok innych trofeów – mówi strongman. – Jeśli dam radę, będę otwierał przewód doktorski”. Biorąc pod uwagę wygląd Mariusza po ostatniej walce z Timem Sylvią, to w przyszłości doktor może mu się przydać.

• Swój związek z najsłynniejszym krajowym bramkarzem Radkiem Majdanem ogłosiła modelka Agnieszka Orzechowska. Pani Agnieszka nazywana jest polską Angeliną Jolie, tak jak Radek nazywany był polskim Beckhamem. W obu przypadkach jest to gruba przesada, a w jednym to nawet dużo grubsza.

• Borys Szyc, najbardziej zapracowany polski aktor, wyznał, co lubi, jak nie pracuje. „Kręcą mnie silne, dominujące kobiety. Jeśli jest zbyt uległa, szybko tracę zainteresowanie. Zauważam w sobie tendencje masochistyczne, lubię, jak mnie kopną w tyłek i tak troszkę ustawią”.

Reklama