Ja My Oni

Pani to powinna prowadzić spa

Bądźmy szerokimi specjalistami i próbujmy różnych rzeczy. Nie stawiajmy sobie sztucznych barier w głowie. Bądźmy szerokimi specjalistami i próbujmy różnych rzeczy. Nie stawiajmy sobie sztucznych barier w głowie. Mirosław Gryń / Polityka
Czy da się odkryć w sobie zupełnie nowe predyspozycje zawodowe nawet w zaawansowanym wieku – odpowiada doradca zawodowy Joanna Dąbrowska-Ospital.
Joanna Dąbrowska - Ospital ukończyła międzynarodowe stosunki gospodarcze i polityczne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od 2004 r. jest właścicielką firmy zajmującej się doradztwem biznesowym i personalnym.Leszek Zych/Polityka Joanna Dąbrowska - Ospital ukończyła międzynarodowe stosunki gospodarcze i polityczne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od 2004 r. jest właścicielką firmy zajmującej się doradztwem biznesowym i personalnym.

Trafiła do mnie kiedyś dziewczyna. Bardzo dobrze ją pamiętam. Listopad, deszcz, szósta wieczorem. A ona weszła świeża, uśmiechnięta, od razu wypełniła pokój energią. Pracowała w korporacji, w dziale sprzedaży. Przyszła, bo czuła, że ta praca jej nie wystarcza. Robi to dobrze, sprawnie, ale czegoś jej brakuje, nie spełnia się, nie wykorzystuje wszystkich swoich możliwości. Jednocześnie mówiła: Boję się, czy poradzę sobie ze zmianą. W teście kompetencji i predyspozycji zawodowych, który razem wykonałyśmy, wyszło, że spokojnie mogłaby pracować na stanowisku, na którym zarządza się ludźmi.

Ja My Oni „Jak pracować z sensem” (100069) z dnia 25.02.2013; Praca w przyszłości; s. 98
Reklama