Ja My Oni

Duety alfy i bety

Samice alfa: czego nie dostają, kogo poszukują?

Mirosław Gryń / Polityka
Silne kobiety współczesne: z jakimi mężczyznami mają największe szanse na udany, trwały związek.
Sonya Rhodes, współautorstwo Susan Schneider „Kobieta alfa szuka partnera. Jak silne kobiety znajdują miłość i szczęście, nie rezygnując z wysokich standardów”, wydana pierwszy raz w USA w 2014 r. (HarperCollins Publishers), w Polsce ukazała się w 2015 r. (Dom Wydawniczy Rebis).materiały prasowe Sonya Rhodes, współautorstwo Susan Schneider „Kobieta alfa szuka partnera. Jak silne kobiety znajdują miłość i szczęście, nie rezygnując z wysokich standardów”, wydana pierwszy raz w USA w 2014 r. (HarperCollins Publishers), w Polsce ukazała się w 2015 r. (Dom Wydawniczy Rebis).

Do gabinetu dr Rhodes od ponad dziesięciu lat trafiają kobiety pewne siebie, utalentowane i seksowne. Mają jeden problem: nie udaje im się zbudować stabilnych, satysfakcjonujących relacji. Z tego powodu są nieszczęśliwe i sfrustrowane. Nierzadko także pokaleczone wskutek negatywnych doświadczeń z mężczyznami. To nowe kobiety alfa. Jest ich coraz więcej.

ANKIETA ALFA-BETA: sprawdź, jaką kombinację osobowości tworzysz ze swoim partnerem, i jaki jest potencjał Waszego związku.

Ja My Oni „Wszystko o miłości” (100104) z dnia 08.02.2016; Mechanika miłości; s. 23
Oryginalny tytuł tekstu: "Duety alfy i bety"
Reklama