O Polityce

Drugi Tom Pomocnika Medycznego

Polityka.pl
Drugi tom POMOCNIKA MEDYCZNEGO, „Jak zachować zdrowie i młodość”. Jest kolejnym wydaniem cyklu praktycznych przewodników po najczęściej spotykanych problemach zdrowotnych, wzbogaconych o opinie ekspertów.
Polityka
Polityka
Polityka
Polityka

POMOCNIK MEDYCZNY „Jak zachować zdrowie i młodość” porusza tematykę chorób cywilizacyjnych., składa się z pięciu rozdziałów: „Wiosna, alergia i kleszcze”, „Oszukać czas”, „Pokonać raka”, „Mieć serce jak dzwon” i „Zmienić styl życia”. Zawiera również 20 praktycznych  testów, dzięki którym  można ocenić swoją kondycję fizyczną i podatność na choroby.

Autorem tekstów w POMOCNIKU jest Paweł Walewski.

 

POMOCNIK MEDYCZNY „Jak zachować zdrowie i młodość” ma 116 stron objętości i w cenie 17,99 zł jest dostępny

 

- w dobrych punktach sprzedaży prasy

- w sklepie internetowym:  www.skleppolityki.pl

- poprzez wpłatę na konto: PEKAO S.A., nr konta: 74124060031111000049435678, POLITYKA SP, ul. Słupecka 6, 02–09 Warszawa (w tytule przelewu prosimy wpisać hasło MEDYK 2 oraz dane osobowe i adres dostawy). Koszty przesyłki pokrywa POLITYKA SP.

Infolinia tel. 067 210 86 50* (pon. – pt. w godz. 8.00–18.00).

Pierwszy tom Pomocnika Medycznego zatytułowany „Samoleczenie, samokontrola” jest dostępny na www.skleppolityki.pl

 

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama