30 prawdziwych historii do śmiechu i do łez autorstwa reporterów Polityki
W pięciu rozdziałach przedstawiony został obraz Polski na smutno i na wesoło. Znajdziemy w nich historie o zachowaniach erotycznych Polaków, barwne sceny z życia polskiej prowincji...
Polityka

Drugi tom Reportaży „Polityki” zatytułowany „30 prawdziwych historii do śmiechu i do łez” jest zbiorem tekstów obyczajowych ostatniej dekady autorstwa dziennikarzy „Polityki” (Martyny Bundy, Juliusza Ćwielucha, Jana Dziadula, Edyty Gietki, Marcina Kołodziejczyka, Cezarego Łazarewicza, Wojciecha Markiewicza, Sławomira Mizerskiego, Barbary Pietkiewicz, Joanny Podgórskiej, Ryszardy Sochy, Jagienki Wilczak i Ewy Winnickiej).
W pięciu rozdziałach przedstawiony został obraz Polski na smutno i na wesoło. Znajdziemy w nich historie o zachowaniach erotycznych Polaków, barwne sceny z życia polskiej prowincji, przeczytamy o elitarnych osiedlach i naszych slumsach, o wykorzystywanych dzieciach i próbach wyrwania się ze społecznego zamknięcia.
Tak jak w poprzednim tomie pt. „Reportaże Polityki. Kucharz z Kotletem poszli w miasto i 31 innych opowieści” każdy reportaż, publikowany wcześniej w POLITYCE, został uzupełniony najnowszymi informacjami o losach bohaterów lub – pisanymi z dzisiejszej perspektywy – komentarzami dotyczącymi omawianej sprawy.
Wiele spośród tych tekstów otrzymało najbardziej prestiżowe dziennikarskie wyróżnienia.

108-stronicowa publikacja „30 prawdziwych historii do śmiechu i do łez” będzie dostępna
w kioskach i salonach prasowych oraz na www.skleppolityki.pl w cenie 14,99 zł.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj