Poradnik Psychologiczny POLITYKI Ja, My,Oni -„Lepsza pamięć, żywszy umysł”
Szósty tom serii "Ja, My, Oni" poświęcony jest umysłowi
Polityka

W środę 27 października w sprzedaży pojawi się szósty Poradnik Psychologiczny POLITYKI „JA, MY, ONI” z podtytułem „Lepsza pamięć, żywszy umysł” poświęcony umysłowi. Na Poradnik składa się pięć rozdziałów: „Historia mądrości”, „Żywa inteligencja”, „Skuteczne uczenie się”, „Lepsza pamięć” i „Myślenie przyszłości”. Znajdą się w nich m.in. teksty poświęcone pamięci, uczeniu się i inteligencji. W poradniku znalazły się także ćwiczenia i testy.

Poradniki „JA, MY, ONI” to połączenie wiedzy akademickiej z zakresu współczesnej psychologii i nietabloidowego poradnictwa ekspertów. Artykuły do „JA, MY, ONI., „Lepsza pamięć, żywszy umysł” zostały przygotowane przez autorów publikujących już wcześniej na łamach dodatku “Pomocnik Psychologiczny POLITYKI” oraz przez dziennikarzy "Polityki". Redaktorem tej edycji, jak i całej serii jest Ewa Wilk, kierownik działu krajowego "Polityki".

108-stronnicowy poradnik będzie dostępny w kioskach i salonach prasowych oraz poprzez sklep internetowy  www.skleppolityki.pl - w cenie 14,99 zł.

 Wszystkie poprzednie edycje Poradnika „JA, MY, ONI”:  „O sensie i jakości życia” ,„Jak kochać i być kochanym”, „Żyć dobrze z ludźmi”, „Jak sobie radzić z emocjami” i  „O sztuce dobrego życia” są wciąż dostępne na www.skleppolityki.pl

 

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj