O Polityce

Salon Polityki w Lublinie

9 listopada 2010 r.

Zapraszamy na spotkanie pt. "Internet i polityka: kryzys czy renesans demokracji?"- z red. Edwinem Bendykiem,  publicystą „Polityki”. Spotkanie poprowadzi prof. Iwona Hofman z Zakładu Dziennikarstwa UMCS.  Zapraszamy 9 listopada (wtorek) o godz. 15.00, Wydział Politologii UMCS w Auli im. Daszyńskiego, Pl. Litewski 3 w Lublinie. Wstęp wolny.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama