O Polityce

Co się dzieje w kulturze

Niezbędnik Inteligenta Plus: Co się dzieje w kulturze

Polityka
Polecamy kolejne wydanie specjalne „Polityki” - NIEZBĘDNIK INTELIGENTA PLUS zatytułowany „Co się dzieje w kulturze”. Tym razem, Niezbędnik Inteligenta, w sposób nieprzypadkowy swoją tematyką wspiera 18. Galę rozdania nagród kulturalnych Paszporty POLITYKI 2010.

W czwartym wydaniu NIEZBĘDNIKA INTELIGENTA PLUS znajduje się kilkadziesiąt obszernych tekstów o nowych prądach, zjawiskach i dziełach w kulturze. Publikację otwiera rozmowa Jacka Żakowskiego z David’em Throsby’m, australijskim ekonomistą kultury,  który nieocenioną rolę piękna i sztuki we współczesnym świecie skonfrontuje z istotą budowy… autostrad! Na warsztat wzięliśmy szereg nietuzinkowych tematów: dźwięki współczesnej cywilizacji (Mirosław Pęczak), e-book’ową kleptomanię (Adam Krzemiński), obronę kryminału (Wojciech Burszta), solistów polskiej literatury dwudziestolecia (Justyna Sobolewska), Polaków - poetów (Katarzyna Janowska), muzykę po(p)ważną (Dorota Szwarcman), senność muzy polskiej wieczorową porą (Zdzisław Pietrasik), kody bestsellerów (Mariusz Czubaj) i wiele in.

NIEZBĘDNIK INTELIGENTA PLUS „Co się dzieje w kulturze” liczy 100 stron. Jest do kupienia w dobrych punktach sprzedaży prasy i w sklepie internetowym www.skleppolityki.pl w cenie 16.99 zł.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama