Nowa książka Sylwii Chutnik pt: "Warszawa kobiet"
Książka laureatki Paszportów Polityki - w sprzedaży!
Promocja/Polityka

Od  marca można kupić najnowszą książkę laureatki Paszportów Polityki, Sylwii Chutnik,  pod tytułem „Warszawa kobiet”. Autorka proponuje spacer po mieście w którym każdy zakątek kryje historię innej kobiety: rzeźbiarki, nauczycielki, pisarki, a wszystkie opowieści razem wzięte tworzą autorski plan Warszawy Sylwii Chutnik.

Książka, która ma formę klasycznego przewodnika, jest podzielona na trasy po wybranych, najciekawszych dzielnicach Warszawy, klasycznym przewodnikiem nie jest. Znajdziemy w niej eseje, portrety znanych i mniej znanych kobiet, rysunki ilustratorki Agaty Endo Nowickiej oraz zdjęcia Warszawy.

Książka „Warszawa kobiet” jest przede wszystkim próbą zabawy z miastem, „z tym trudnym przypadkiem choroby o nazwie Warszawa. Gdzie „miłość i fascynacja to proces długotrwały, a romantyczne zakochanie się od pierwszego wejrzenia nie wchodzi w grę”.

Książka Sylwii Chutnik  „Warszawa kobiet „  w sprzedaży  jest od 16 marca w dobrych punktach sprzedaży prasy oraz na WWW.skleppolityki.pl , w cenie 39,90 zł

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj