Nowa "Sztuka Życia" już 25 kwietnia!
To już trzecie wydanie "Sztuki Życia", magazynu dla tych, którzy poszukują świeżych myśli, pięknych rzeczy, ciekawych miejsc, subtelnych smaków i inspiracji jak żyć.
Polityka

Wydanie zostało podzielone na 6 rozdziałów: sztuka życia z naturą, sztuka piękna, sztuka konsumpcji, sztuka relaksu, sztuka słowa i sztuka bycia razem.

W numerze znajdą się m.in. wywiady o życiu i pasjach ze Stanisławem Tymem, Kingą Preis, prof. Zbigniewem Mikołejko, Jeanem-Claude’em Carrièrem i Erikiem-Emmanuelem Schmittem oraz teksty o sposobach na urządzenie modnego mieszkania, degustacji wina, prywatnych muzeach i modzie na kitesurfing. Publicyści POLITYKI Daniel Passent i Justyna Sobolewska oraz zaproszeni goście: Karolina Gruszka, Paweł Dunin-Wąsowicz i doradczynie z Bibliocreatio stworzyli dla „Sztuki Życia” kanon 75 książek, które warto znać, by uchodzić za osobę zorientowaną we współczesnej literaturze.

„Sztuka Życia” ukaże się na 124 stronach w cenie 14.99 zł. Do kupienia w dobrych punktach sprzedaży prasy i w sklepie internetowym www.skleppolityki.pl .

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj