O Polityce

Poradnik Psychologiczny POLITYKI JA MY ONI

10 tom. Poradnika Psychologicznego JA MY ONI 10 tom. Poradnika Psychologicznego JA MY ONI Polityka
W środę 26 września w sprzedaży pojawi się dziesiąte już wydanie specjalne POLITYKI „Poradnik Psychologiczny JA MY ONI” - o tytule „O dobrym seksie. Jak się kochać i o tym rozmawiać”.

Poradnik składa się z 5 rozdziałów: „Cały ten seks”, „Seks w małżeńskiej sypialni”, „O seks pytania wstydliwe”, „Seks na moralnych rozdrożach” i „Przyszłość seksu”.

Jubileuszowe wydanie
Poradnika Psychologicznego porusza zagadnienia seksu w kontekście bliskości, wyczulenia na potrzeby drugiego człowieka i wzajemnej komunikacji. Seksuolodzy, psychologowie i terapeuci odpowiadają w nim jednak także na konkretne pytania dotyczące m.in. bezdzietności, antykoncepcji, zdrady, seksoholizmu, pornografii czy seksu po chorobach okaleczających ciało.

Poradnik Psychologiczny JA MY ONI „ O dobrym seksie. Jak się kochać i o tym rozmawiać” będzie miał 116  stron.  Ukaże się w cenie 14,99 zł. Będzie do kupienia w dobrych punktach sprzedaży prasy i w sklepie internetowym www.skleppolityki.pl.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama