O Polityce

Marek Ostrowski odznaczony Legią Honorową

Marek Ostrowski i Legia Honorowa Marek Ostrowski i Legia Honorowa Tadeusz Późniak / Polityka
Nasz wieloletni szef działu zagranicznego, Marek Ostrowski, został odznaczony Orderem Legii Honorowej, najwyższym odznaczeniem przyznawanym przez rząd francuski.
Marek Ostrowski i de Gaulle w tleTadeusz Późniak/Polityka Marek Ostrowski i de Gaulle w tle

Order wręczył 2 października ambasador Francji Pierre Buhler. To Kawalerski Krzyż Legii Honorowej za publicystykę poświęconą roli Francji na arenie międzynarodowej, ze szczególnym uwzględnieniem stosunków polsko-francuskich w całej ich historii.

Marek Ostrowski to wieloletni dziennikarz, redaktor w Dziale Zagranicznym „Polityki”, komentator polityki zagranicznej, prawnik. Pracował w Wielkiej Brytanii, Francji i Szwajcarii I Rosji. Stały komentator w dawnym, popularnym programie telewizyjnym TVP “Siedem Dni Świat”.

Legia Honorowa jest wyrazem uznania i podziwu ze strony władz francuskich. Gratulujemy!

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną