O Polityce

Spotkanie promocyjne "Książki o czytaniu, czyli resztę dopisz sam"

Zapraszamy na spotkanie z Justyną Sobolewską, dziennikarką tygodnika POLITYKA, autorką „Książki o czytaniu, czyli resztę dopisz sam”.
Janusz Fajto/Polityka

Promocja książki odbędzie  się 17 października (środa) w klubie Grawitacja przy ul. Browarnej 6 w Warszawie o godz. 19.00. O przyjemnościach płynących
z lektury porozmawia z autorką Anna Dziewit-Meller.

Ta książka to prezent dla wszystkich miłośników czytania. „Mamy swoje ulubione książki, miejsca do czytania, sposoby układania książek na półkach 
i wspomnienia związane z czy-taniem. Zagorzali czytelnicy  często o tym rozmawiają: jedni podróżowali śladem ważnych książek, inni kolekcjonowali pierwsze zdania, jeszcze inni lubili czytać w toalecie.
Ta książka składa się więc z głosów wielu czytelników i jest tak naprawdę nieukończona, bo każdy mógłby dodać do niej coś od siebie.  Jest zachętą, by czytelnicy zrobili sobie własny katalog przyjemności związanych z czytaniem (co nie znaczy, że czytanie jest tylko przyjemnością)”.

Wydawcą książki jest POLITYKA SP.

Zapraszamy!

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama