O Polityce

Inaugurujemy dziesiąty rok obecności POLITYKI w Elblągu

otwarcie Letnich Ogrodów POLITYKI w 2010 rokuTadeusz Późniak/Polityka otwarcie Letnich Ogrodów POLITYKI w 2010 roku


Liczymy ją od pierwszego Salonu POLITYKI współorganizowanego z Biblioteką Elbląską im. K.C. Norwida. W tym czasie spotkaliśmy się z mieszkańcami Elbląga w Salonie 38 razy, 9 razy zorganizowaliśmy  Letnie Ogrody POLITYKI w Elblągu (w ramach których odbyło się 46 spotkań i paneli dyskusyjnych) oraz  byliśmy współorganizatorem  3 konferencji kulturoznawczych.

Jest to więc świetna okazja, by wysłać  silną reprezentację redakcji i podziękować  Bibliotece, a w szczególności dyrektorowi Jackowi Nowińskiemu i jego zastępczyni Annie Kaźmierskiej, za owocną współpracę podczas salonu specjalnego inaugurującego 10. sezon Salonów POLITYKI w Elblągu.
Uczynią to: Jerzy Baczyński, redaktor naczelny POLITYKI, komentatorzy Janina Paradowska i Wiesław Władyka oraz gospodarz Salonu Mirosław Pęczak.

Zapraszamy w środę 14 listopada o godz. 18.00 do Biblioteki Elbląskiej (ul. Św. Ducha 3-7). Wstęp wolny.

 

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama